XIII Konferencji Naukowej Sekcji Prewencji i Epidemiologii PTK „Kardiologia Prewencyjna 2020 – wytyczne, wątpliwości, gorące tematy”
8 października 2020

Szanowni Państwo!

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w XIII Konferencji Naukowej Sekcji Prewencji i Epidemiologii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego „Kardiologia Prewencyjna 2020– wytyczne, wątpliwości, gorące tematy”, która odbędzie się w dniach 19-21 listopada 2020 r.

Cykl konferencji „Kardiologia Prewencyjna” to multidyscyplinarne spotkania o ugruntowanej

renomie, na które zapraszamy nie tylko kardiologów, ale także internistów i lekarzy rodzinnych. Wykładowcami będą najlepsi polscy eksperci. W czasie tegorocznej Konferencji omówione zostaną najnowsze doniesienia z zakresu szeroko rozumianej kardiologii prewencyjnej. W programie Konferencji znajdą się też prezentacje najnowszych wyników dużych polskich projektów badawczych i innych doniesień naukowych z krajowych i zagranicznych ośrodków naukowych. Ponadto, w sposób przystępny i praktyczny zostaną podsumowane najnowsze zmiany w diagnostyce i leczeniu chorób układu krążenia. Planujemy omówienie ostatnio ogłoszonych wytycznych.

Tegoroczna Konferencja będzie w całości transmitowana w Internecie, co znacząco zwiększy liczbę jej uczestników. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie konferencji: www.kardiologiaprewencyjna.eu

Zapraszamy do udziału w tym ważnym wydarzeniu.